تعمیرگاه گیربکس تهران  با مجرب‌ترین کارشناسان و پیشرفته‌ترین تجهیزات تعمیر گیربکس در حال خدمت‌رسانی به متقاضیان محترم است. ما در تعمیرگاه گیربکس تهران خدمات مختلفی را به مشتریانمان ارائه می‌دهیم. اصلی‌ترین و مهم‌ترین خدمت ما در گیربکس تهران تعمیرات انواع و اقسام گیربکس است. در ضمن از جمله برند خودروهایی که تعمیرات تخصصی گیربکس آن‌ها را انجام می‌دهیم باید به هیوندا، کیا، بنز، بی‌ام‌و، نیسان، تویوتا، مزدا و … اشاره کرد.

دیگر خدمتی که در مرکز تخصصی گیربکس تهران به مشتریانمان عرضه می‌کنیم تست و عیب‌یابی از گیربکس اتومبیل شما است. اگر خودروی شما به تعمیر اساسی نیاز دارد و امکان حرکت ندارد می‌توانید با ما تماس بگیرید تا خودروبر مرکز گیربکس تهران را به محلی که خودرو قرار دارد فرستاده و اتومبیل‌تان را به تعمیرگاه منتقل کنیم. همچنین اگر به دلیل مشغله زیاد امکان انتقال اتومبیل به مرکز ما را ندارید نیز می‌توانیم با فرستادن خودروبر به شما کمک کنیم تا در زمان‌تان صرفه‌جویی کنید.

ما علاوه بر تعمیر گیربکس معیوب اتومبیل شما، تامین قطعات مورد نیاز برای آن را نیز انجام خواهیم داد. تفاوتی نمی‌کند که گیربکس از چه نوعی باشد زیرا در هر صورت همکاران و کارشناسان ما قطعات مورد نیاز آن را تامین خواهند کرد.

در برخی موارد اتفاق می‌افتد که گیربکس خودرو به طور کامل آسیب دیده است و امکان تعمیر آن وجود ندارد، در صورت بروز چنین اتفاقی هم مشتریان ما نباید نگران باشند زیرا گیربکس کامل در انواع و اقسام آن نیز توسط مرکز گیربکس تهران به فروش می‌رسد.

گارانتی کردن گیربکس تعمیری یا گیربکس نویی که توسط مرکز ما ارائه شده است، دیگر خدمت ما به شماست. مرکز گیربکس تهران تمام خدماتی که روی گیربکس‌ها ارائه می‌دهد را 2 هزار کیلومتر تضمین می‌کند.

مورد آخری که باید به آن اشاره کنیم خدمات دوره‌ای گیربکس است که توسط تعمیرگاه ما انجام می‌شود. خدماتی نظیر سرویس دوره‌ای انواع گیربکس‌های اتوماتیک مثل clt، 4al، z4 و تیپ ترونیک جزو سرویس‌های دوره‌ای مرکز گیربکس تهران است.