عکس گیربکس شامل انواع گیربکس‌های دستی و اتوماتیک، مهم‌ترین محتوایی است که در بخش گالری وب‌سایت مرکز تخصصی گیربکس تهران ارائه می‌شود. در مورد گیربکس‌ها بهتر است بدانیم که این قطعات از اجزای مختلف و کوچک‌تری ساخته شده‌اند که شناخت جداگانه هر کدام از آن‌ها علاوه بر این‌که برای صاحبان اتومبیل‌ها نیاز است، برای علاقه‌مندان به خودرو نیز می‌تواند بسیار جذاب باشد. در این بخش از وب‌سایت سعی می‌کنیم عکس‌هایی از نسل‌های گذشته‌ی گیربکس‌ها، مانند گیربکس‌های چهار سرعته قدیمی تا انواع گیربکس‌هایی با تکنولوژی جدیدِ تیپ ترونیک را منتشر کنیم. لازم به توضیح است که تکنولوژی تیپ ترونیک باعث می‌شود یک گیربکس اتومات بتواند تبدیل به یک گیربکس دستی شود.

با بارگذاری عکس‌هایی از نسل‌های مختلف گیربکس و قطعات سازنده هر کدام از آن‌ها، توضیحات مفصلی در مورد هر کدام از این قطعات نیز ارائه خواهیم کرد. این توضیحات جامع بوده و در قالب مقالاتی معتبر به مخاطبان وب‌سایت مرکز گیربکس تهران عرضه خواهند شد. مطالب گفته شده در مقالات با زبانی ساده ولی از لحاظ تخصصی معتبر، ارائه خواهند شد تا عموم مخاطبان بتوانند در این مورد اطلاعات خود را افزایش دهند. این مطالب در بخش مقالات وب‌سایت بارگذاری شده و در ضمن در دل آن مقاله‌ها نیز عکس گیربکس و متعلقات مربوط به آن نیز بارگذاری خواهد شد که متفاوت از تصاویر بارگذاری شده در این صفحه هستند.

لازم به ذکر است بخش دیگری از عکس‌ها و تصاویر مربوط به گیربکس‌ها نیز در شبکه‌های اجتماعیِ مرکز گیربکس تهران انتشار داده خواهند شد که صفحه اینستاگرام ما یکی از این موارد است. در صفحه اینستاگرام علاوه بر عکس‌، ویدئو و اطلاعات جانبی دیگر، در مورد تعمیرگاه و روند کار آن و عکس‌هایی از انواع و اقسام و قطعات مختلف گیربکس‌ها نیز منتشر خواهد شد تا آن دسته از مخاطبانی که بخش گالری وب‌سایت مرکز گیربکس تهران را مشاهده نکرده‌اند هم بتوانند از لحاظ تصویری با گیربکس‌های مختلف و همچنین قطعات تشکیل دهنده آن‌ها آشنا شوند.