تعمیر گیربکس سانتافه

تست و عیب‌یابی گیربکس

تست و عیب‌یابی گیربکس خودرو شما اولین مرحله خدمت‌رسانی متخصصان ما در مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس تهران است. در ضمن باید اشاره کنیم که تمامی ابزار و امکانات مورد استفاده در مرکز ما ‌به روز بوده و از پیشرفته‌ترین فناوری روز بهره می‌برند.

نوبت دهی آنلاین

علاوه بر انواع خدمات درباره گیربکس که توسط ما و در تعمیرگاه گیربکس تهران ارائه می‌شوند، برخی از خدمات هم وجود دارند که از طریق فضای آنلاین خدمت مشتریان عرضه می‌شوند. برای سریع‌تر و راحت‌تر بودن پروسه رزرو وقتِ تعمیرگاه، شما عزیزان می‌توانید از طریق واتس‌اَپ اقدام کنید. در هر زمانی که اقدام به رزرو نوبت کنید، همکاران ما بلافاصله نسبت به پاسخ‌گویی اقدام کرده و وقت مد نظر شما را برای مراجعه به تعمیرگاه هماهنگ می‌کنند.
برای رزرو نوبت به شماره واتس‌آپ ۰۹۱۲۲۳۷۱۹۹۵ پیام بدهید.

اطلاع‌رسانی

دیگر خدمتی که برای مخاطبان‌مان در نظر داریم اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی در مورد گیربکس و تعمیرات آن از طریق بخش مقالات وب‌‌سایت گیربکس تهران است. در این قسمت از وب‌سایت مجموعه مقالاتی وجود دارد که در آن‌ها در مورد گیربکس‌های مختلف، نحوه کارکرد آن‌ها، نسل‌های قدیم این وسیله و همچنین قطعات تشکیل دهنده آن توضیحات مفصل و معتبری داده شده است. همچنین نسل جدید گیربکس‌ها و تکنولوژی‌های به کار رفته در آن‌ها نیز قسمت جذابی است که در مقالات وب‌سایت به آن‌ها پرداخته‌ایم.

لازم به ذکر است در صورتی که از خدمات تعمیرات ما استفاده کرده یا گیربکس خود را از ما خریداری کرده باشید، گیربکس اتومبیل شما تا سقف 2000 شود