هیوندا

مزدا

کیا

گل

فورد

تویتا

بی ام دبیلیو

بنز

تعمیرات گیربکس اتوماتیک ام جی GS

تعمیر گیربکس اتوماتیک ام جی GS یکی از خدمات تخصصی گیربکس تهران  میباشد. شما میتوانید جهت تعیین وقت برای بازدید یا تعمیرات گیربکس ام جی GS  تماس بگیرید.

ما در مجموعه خود خدمات مختلفی را برای تعمیر گیربکس اتوماتیک ام جی GS انجام میدهیم.

تمام سعی دست اندرکاران مجموعه گیربکس تهران این است که خدمات خود را به بهترین شکل و با منصفانه ترین هزینه ممکن انجام دهند.

درباره ام جی GS

شاید بتوان گفت ام جی GS پر قدرت‌ ترین شاسی بلند بازار کشورمان است که از یک کشور چینی وارد جاده‌های ایران شده است.

همان طور که می‌دانیم برند MG در اصل متعلق به انگلیس است که چند سالی است سهام آن به دست شرکت سایک موتورز چین افتاده است.

اما برخی از مردم ایران همچنان برند MG را انگلیسی می‌دانند و حاضر هستند برای این ماشین چینی با کیفیت هزینه های بالایی را پرداخت کنند.

متاسفانه مدل 2018 برای خودروی GS در چین تولید نمی‌شود و جای خودش را به محصول جدید به نام MG ZS داده است .

متاسفانه ام جی GS بازار خرید فروش فعالی ندارد و مردم ایران علاقه ای به خرید محصولات MG در این سال‌ها از خود نشان نداده‌اند.

مشخصات ام جی GS

ام جی GS که اساسا نسبت به کیفیتی که ارائه می دهد دارای قیمت پایین تری است با استفاده از موتور توربو 1.5 لیتری بسیار پویا و دینامیک عمل می کند که حدود 25% توان و گشتاور بیشتری نسبت به موتورهای عادی تولید می نماید.

مقدار شتاب صفر تا ۱۰۰ این خودرو نیز ۹.۶ ثانیه بود که برای این خودرو عدد خوبی است چراکه رقبای مستقیم آن کمتر از ۱۰.۵ ثانیه را برای شتاب صفر تا ۱۰۰ دارند.

ام جی GS قسمتی از مسیر را پیموده است و گام های مهمی در جهت خلق یک کراس اور کامل برداشته است.

میتوان گفت که خودرو چه در حالت توقف و چه حرکت بی‌سروصدا است و نویز محسوسی داخل کابین وجود ندارد.

این خودرو به لطف گشتاور ۲۲۲ نیوتن متری که در ۲۰۰۰ دور بر دقیقه قابل دسترس است، شتاب پذیری خوبی را به خودرو در دنده های بالا داده است.

اما موتور ۱.۵ موتور مورد استفاده عملکرد نرمی ندارد و این موضوع یکی دیگر از ضعف های این کراس اور چینی – بریتانیایی است.

زمانی که موتور قصد رفتن به دورهای بالاتر و تحت توان کامل را دارد در حوالی ۳۰۰۰ دور در دقیقه موتور برای اندک زمانی گرفتار می شود و همین امر نیز بر عملکرد خودرو تاثیر منفی دارد.

هرچند این موضوع برای مدت‌زمان بسیار کوتاهی است ولی ازآنجاکه در هر بار رانندگی رخ خواهد داد میتواند در درازمدت برای خودرو مضر باشد