هیوندایی

هیوندا

مزدا

مزدا

کیا

کیا

فولکس واگن

گل

فورد

فورد

تویوتا

تویتا

بی ام و

بی ام دبیلیو

بنز

بنز

نیسان پیکاپ یکی از خودروهای باری محبوب است که به صورت دو کابین در ایران حضور پیدا کرده است. تتاین توان توسط یک گیربکس 5 سرعته دستی در میان چهار چرخ تقسیم می‌شود. اما به دلایلی ممکن است گیربکس یا موتور نیسان پیکاپ دچار مشکل شود. به همین دلیل باید برای عیب یابی و رفع عیب آن به یک متخصص مراجعه کرد.

خدمات تعمیرگاهی نیسان پیکاپ

نیسان پیکاپ در بیشتر ادارات دولتی مانند راهداری، نیروی انتظامی و شرکت نفت برای حمل بارهای سنگین یا یدک کشی استفاده می‌شود. همین حمل بار سنگین باعث می‌شود که استهلاک خودرو تا حد زیادی بالا برود. در تعمیرگاه‌های تخصصی نیسان پیکاپ بسته به دستگاه‌ها و فناوری‌های موجود، خدمات متنوعی ارائه می‌شود.

تعمیر گیربکس و موتور پیکاپ

نیسان پیکاپ خودرویی است که بیشتر از آن برای حمل بار و در جاده‌ها استفاده می‌شود و تا امروز صاحبان این خودرو شکایت‌های زیادی از آن نداشته‌اند. هم‌چنین بلند بودن شاسی این خودرو نیز به افزایش کیفیت آن کمک شایانی کرده است. اما خراب شدن آن هم دردسرهای زیادی دارد و تولید آن‌هم چند سالی است که متوقف شده است. زیرا این خودرو تولید داخل نیست و به نسبت افراد کمتری به ایرادات آن واقف هستند.

تعمیرات گیربکس و موتور خودرو معمولا جزء سخت‌ترین بخش‌ها هستند زیرا گاهی حتی تشخیص عیب‌ها و ایرادات هم سخت می‌شوند. برای مثال اگر ماشین در دنده سنگین خیلی صدا می‌دهد احتمالا مشکل از گیربکس و زنجیر کمک آن است نه دیفرانسیل جلو. بنابراین برای تعمیر گیربکس خودرو حتما به نمایندگی‌های مجاز و افراد کار بلد مراجعه کنید. در شهرهای مختلف ایران تعمیرگاه‌های مختلفی برای ارائه خدمات تعمیر تخصصی خودروهای مختلف از جمله پیکاپ وجود دارد.

سخن آخر

پیکاپ که خودرویی مناسب و کاربردی برای حمل بار از برند نیسان است، نام و نشان خوبی از خود در بازار به جا گذاشته است. اما این خودرو هم دچار خرابی و ایراداتی خواهد شد که پیشنهاد ما چک آپ دوره‌ای آن و جلوگیری از بروز مشکلات است. هم چنین در صورت بروز هر خرابی مراجعه به تعمیرگاه نیسان پیکاپ و تعمیرکاران متخصص و افرادی که به این خودرو تسلط دارند راهکار درستی است.