[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” row_boxshadow=” row_boxshadow_color=” row_boxshadow_width=’10’ custom_margin=” margin=’0px’ mobile_breaking=” border=” border_color=” radius=’0px’ padding=’0px’ column_boxshadow=” column_boxshadow_color=” column_boxshadow_width=’10’ background=’bg_color’ background_color=” background_gradient_color1=” background_gradient_color2=” background_gradient_direction=’vertical’ src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ highlight=” highlight_size=” animation=” link=” linktarget=” link_hover=” title_attr=” alt_attr=” mobile_display=” id=” custom_class=” aria_label=” av_uid=’av-7cvay’]
[av_heading heading=’تعمیر گیربکس موهاوی’ tag=’h3′ style=’blockquote modern-quote modern-centered’ subheading_active=” size=” av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” subheading_size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” color=” custom_font=” margin=” margin_sync=’true’ padding=’10’ link=” link_target=” id=” custom_class=” av_uid=’av-kde5jgqu’ admin_preview_bg=”][/av_heading]
[/av_one_full]

[av_textblock size=’14’ av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-kde4fuio’ admin_preview_bg=”]

تعمیر گیربکس موهاوی به عنوان یک خودروی خارجی نیاز به تخصص و تجهیزات خاصی برای تعمیر گیربکس اتومات دارد که این شرایط در مراکز تخصصی گیربکس قابل ارائه هستند. در صورتی که خودروی شما دچار نقص در عملکرد گیربکس شده بهتر است که برای عیب‌یابی و تعمیر آن به مرکز تعمیرات تخصصی گیربکس تهران یا مراکز مشابه مراجعه کرده تا از صحت خدمات اطمینان حاصل نمایید.

در ضمن باید اشاره کرد گیربکسی که روی خودروهای موهاوی و جنسیس قرار گرفته است به نام «زد اف» بوده و محصول کشور آلمان است. کمپانی خودروسازی کیا در کشور کره جنوبی با استفاده از این گیربکس‌های آلمانی روی این دو محصول سعی کرده است بهترین نوع گیربکس برای اتومبیل‌هایی در این کلاس را استفاده کند. با توجه به این نکته باید بیان کرد که تعمیر گیربکس‌های زد اف نیز نیاز به دانش و تخصصی بالا در زمینه گیربکس‌های اتوماتیک دارد که همکاران و متخصصان ما در مرکز تخصصی گیربکس تهران از این دانش و توانایی برخوردار هستند.

لازم به ذکر است که در بین برخی از صاحبان خودروهای جنسیس و موهاوی اعتقاد اشتباهی وجود دارد مبنی بر این‌که گیربکس‌های اتوماتِ این اتومبیل‌ها قابلیت تعمیر ندارند! که این گفته کاملاً اشتباه است.

همان طور که در مطلب تعمیر گیربکس اتومات کیا توضیح داده شد، گیربکس‌هایی که توسط کمپانی‌های کره‌ای کیا و هیوندا روی خودروها قرار می‌گیرند، ساختاری مشابه دارند و تعمیر آن‌ها نیز از اصولی خاص تبعیت می‌کند؛ ولی در مورد خودروهای موهاوی و جنسیس به خاطر این‌که گیربکس آلمانی زد اف روی آن‌ها قرار گرفته است، ساختار گیربکس این ماشین‌ها با دیگر خودروهای تولید شده توسط این دو شرکت تا حدی متفاوت است و همین مسئله باعث سردرگمی برخی از تعمیرکاران شده است.

صاحبان خودرو باید دقت داشته باشند که مراجعه به مراکز تخصصی تعمیر گیربکس باعث می‌شود که با چنین مشکلاتی مواجه نشوند. تعمیر گیربکس موهاوی در گیربکس تهران با گارانتی، با ما تماس بگیرید.

[/av_textblock]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.